נפתלי אביגדור

שמי נפתלי אביגדור, בעל וותק ונסיון של 10 שנים במקצוע.

 במשך 4 השנים הראשונות השקעתי,  למדתי ועבדתי אצל כל בעל מקצוע אשר רק יכולתי 'לחלוב' ממנו עוד ועוד מידע במקצוע המנעולנות, מכל אחד אספתי את הידע הטוב ביותר וכך התחלתי ליצור את המוניטין שלי כבעל מקצוע וכמרצה למנעולנות.

עבדתי 24 שעות ביממה, כמנעולן יום ולילה בפריצה של רכבים, דלתות וכספות ובהחלפת תיקון והשמשה לדלתות בכל חלקי הארץ ומתוך כך יצרתי הכרויות עם כלהספקים והמנעולנים הקיימים בשוק וכמובן נסיון רב ביותר בכל חלקי המקצוע אשר איפשר לי להגיע לאן שאני היום – מרצה לשוק הפרטי והעיסקי, מעביר הרצאות קורסים והשתלמויות, מבין לקוחותי מפעלים, קבלנים, עורכי דין, חברות תעשיה, בתי ספר, חוקרים פרטיים,עמותות, מסעדות ואנשים פרטיים כמובן.

מבין המקומות שלימדתי בהם ועדיין מלמד:

המכללה האקדמית אשקלון  https://www.aac.ac.il/

מכללת אתגר בתל אביב ובירושלים   https://etgar.org.il/

קרן מעגלים – קרן במימון המדינה   https://www.magalim.org.il/

עם הזמן והנסיון שצברתי כמנעולן וכמרצה, יצרתי סגנון חדש, פלטפורמת לימודים חדשה אשר רק מי שלומד אותה אצלי – יצא מנעולן מתקדם אמיתי,המסוגל לעבוד בצורה עצמאית כבר בסיום הלימודים בארץ ובחו"ל – התעודה שתלמיד מקבל אצלי היא בינלאומית.

כאשר חשבתי לפתוח את בית הספר למנעולנות מתקדמת החלטתי החלטה חשובה ביותר  – התלמידים שילמדו אצלי יצאו מנעולנים אמיתיים! כך אני פועל וכך אני מלמד, תמורה מלאה לצורך של התלמיד ולבקשה שלו להיות מנעולן.

כיום – בנוסף להיותי מרצה באופן פרטי ובמכללות – אני עדיין מנעולן שעובד בשטח על מנת להישאר עדכני במקצוע באמת וכך התלמיד יכול להיות בטוח שהוא לומד במקום שנותן לו את מיטב הלימודים העדכניים ביותר מהבסיס ועדכני נכון להיום ממש.

מבין לקוחותי:

עמותת רעות   http://www.reuth.org.il/

מפעל נייר חדרה  http://www.hadera-paper.co.il/index.php/

בית הספר מגן   https://www.tlv-edu.gov.il/sites/Magen/Pages/default.aspx

עורך דין ש.ארז ושות'   http://eitan-erez-law.com/

אפריקה ישראל  http://www.africa-israel.co.il/